HBM METAL ART LONDON DEMONTE BAHCE BALKON TAKIMI

  • Fiyat:  3.999,20TL

Mevcut Seçenekler:

HBM Metal Art London   2 1 1 Demonte Bahçe Balkon Takımı

 

  • MODEL 01 LONDON 2+1+1 DEMONTE BAHÇE/BALKON TAKIMI metal iskeleti sayesinde dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ürün toz boya ile statik boyama yöntemi kullanılarak boyanmıştır. Demonte ve kolay kurulum özelliği sayesinde evinizde tornavida yardımı ile 10 dakikada kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. 
  •  
  • Ürünün Sırt ve Font kısımlarında kullanılan hasır tel sayesinde konforlu bir yapıya sahip olan MODEL 01 LONDON bahçe takımı uzun yıllar evinizde misafir kalacaktır. Ürün ölçüleri ürün görselleri kısmında detaylıca gösterilmiştir. Dış Mekân için tasarlanmış outdoor kumaş yapısı, su itici özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde bahçe/balkon takımınızı hem balkonunuzda hem de bahçenizde kullanabilirsiniz. Su itici özelliği bulunan kumaş aynı zamanda güneşte solmaz ve rengini kaybetmez. Ürünün kol kısımlarında da kullanılan bu kumaş oturduğunuzda rahat bir konfor sağlayacaktır. 
  • Ürünlerimizde 9 cm kalınlığında ve 22 dns sünger kullanılmıştır. 22 dns’lik yapısı ile zamanla şekil değiştirmeyecek ve ilk günkü hali ile kullanmaya devam edebileceksiniz. Ergonomik bir yapıya sahip olan ürün, şık ve rahat bir yapıda satışa sunulmuştur. Ürün 2 ayrı kutu olarak gönderilir. Birinci kutuda 2’li sandalye iskeleti, minderi ve yastığı özenle paketlenmiş halde size gönderilir. İkinci kutuda ise 2 adet tekli sandalye ve minder ve yastıkları tarafınıza teslim edilir. Her paketin içerisinden ayrı ayrı montaj ve kurulum şeması çıkmaktadır. Görseller yardımı ile ürününüzün kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün metal-yastık ve minder kısmı tamamen birbirinden bağımsızdır. Minder ve yastıkları istediğiniz alanda ayrıyeten kullanabilir ve istediğinizde kılıflarını temizleyebilir, yıkayabilirsiniz. Minder kılıfları fermuar yardımı ile kolayca çıkarılıp temizlenebilmektedir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi

Etiketler: hbm, metal, art, london, demonte, bahce, balkon, takımı